Kaya Kardeşler Petrol

HİKAYEMİZ

Kaya Kardeşler Grup tarafından 2009 senesinde Halkalı bölgesine hizmet sunmak için kurulan yakıt istasyonu, bugüne kadar binlerce araç sahibine uygun fiyat ve çeşitli kampanyalarla hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamıştır.

Güler yüzlü ve samimi duygularla sunulan hizmetlerimiz sadık müşteri kitlemizin artmasını sağlamıştır. Her geçen gün müşteri kitlemizin artmaya başlaması, sunulan hizmet kalitesine yönelik memnun edici kriterlere daha fazla odaklanılmasını tatlı bir zorunluluk haline getirmektedir.

ADRES

SHELL

Atakent Mah. 222. Cad. No.9/1A
Shell Akaryakıt İstasyonu
Halkalı Küçükçekmece/İSTANBUL

0212 471 41 39

halkali@kayakardeslergroup.com

0212 471 41 99

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

GÜLER YÜZLÜ KALİTELİ HİZMET

Kaya Kardeşler Grup, Halkalı yakıt istasyonu müşterilerine sunduğu hizmette güler yüzlülüğe ve samimiliğe önem vermektedir. Müşterilerin istasyonda sunulan hizmetlerden kaliteli şekilde faydalanmasına yönelik tedbirleri almaktadır.

UYGUN FİYAT VE KALİTELİ ÜRÜN

Kaya Kardeşler Grup, araç performansına olumlu katkı sağlayacak, farklılaştırılmış ürünleriyle müşterilerinin isteklerine dost bir hizmet sunmaktadır.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Halkalı akaryakıt istasyonu, zengin ürün yelpazesine sahiptir. Aracınıza en uygun yakıtı cebinize en uygun fiyatla alabilirsiniz.

SHELL

Shell küresel bir enerji ve petrokimyasal şirketleri grubudur. Amacımız bugün ve gelecekte ekonomik, toplumsal ve çevresel açıdan uygun yöntemlerle toplumun enerji ihtiyaçlarını karşılamaktır.